• 13 września 2021
  • Nowości

Sprawniejsza rejestracja w systemie e-TOLL

W ostatnich dniach Ministerstwo Finansów wprowadziło w swoim systemie kolejne udogodnienia znacznie skracające proces rejestracji w systemie e-TOLL.

Szybka rejestracja została przygotowana głównie z myślą o osobach fizycznych oraz o właścicielach jednoosobowych działalności gospodarczych korzystających z logowania za pomocą Profilu Zaufanego.

Na czym polegają usprawnienia?

Przede wszystkim na ograniczeniu ilości niezbędnych do wprowadzenia danych. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu, numer urządzenia (ZSL, OBU, aplikacja) oraz adres e-mail. Cały formularz znajduje się na jednym ekranie. Ponadto udostępnione zostały wszystkie funkcjonalności IKK (Internetowego Konta Klienta systemu e-TOLL).

Zbliża się koniec działania systemu viaTOLL.

System viaTOLL wygaśnie wraz z końcem września. Jak apeluje wiceminister Magdalena Rzeczkowska czasu na przejście na nową usługę zostało już naprawdę niewiele. Dla użytkowników, którzy już korzystają z systemu e-TOLL została przygotowana specjalna zniżka obniżająca koszt przejazdów autostradą i opłatę elektroniczną za przejazd po płatnych drogach krajowych o 25%. Zniżka obowiązuje do 30 września

Przypominamy, że firma TransMobil została dopuszczona jako oficjalny dostawca systemu e-TOLL i posiadamy w swojej ofercie certyfikowane urządzenia OBU oraz ZSL.

Skontaktuj się z nami
Polecane produkty